Vintage yatak odası dekorasyonu

Vintage yatak odası dekorasyonu söz konusu olunca göze hitap eden son derece şık modern tasarımları bulmak mümkündür. Yatak odalarında açık renklerin tercih edilmesi ile mobilya ve yatak örtülerle odaya farklı bir hava katılmaktadır. Vintage yatak odası dekorasyonu beyazın hâkim olduğu antika veya eski modellerin değiştirilmiş ve farklı tasarımların yaratılmasıyla farklı bir tarz yaratılmaktadır. Yatak odanızı hazırlarken duvar kâğıtları değişik aksesuarlar ve lambanızı özenle seçmenizde yarar vardır.

Vintage yatak odası modelleri

Yatak Odası Dekorasyon Önerileri:

Yatak başlıkları deri veya ferforje ayrıcalıkları olup isteğe göre bulunmaktadır. Mobilya sevenler için özel renkler arasında daha çok açık renkler tercih edilmektedir. Etejer, komodin, dolap ve özel hazırlanan raflarla değişiklikler yapılmaktadır. Aynalı dolaplar ve şamdanlarla gecenizi renklendirebilirsiniz. Komodinlerin üzerine gece lambaları veya kitap okumak için özel bir aydınlatma sistemi kurulmaktadır. Yeni evlenenler yatak odasını değiştirenler için yatak odası takımı ve önerileri geniş kapsamlı olup öncelikle gözden geçirmek gerekmektedir.

Vintage yatak odası stilleri

 

vintage yatak odası fiyatları

Basit fikirlerle gösterişli yatak odanız için dekorasyon tasarımlarından biri de duvar kâğıtları ile duvar boyaları odanızın havasını değiştirmektedir. Yere kullanacağınız halının son derece modern ve takıma uygun renklerde almanız gerekmektedir. Ayrıca yatak örtüleriniz ve yatak başlığınızla birlikte perdelerinizde uyumlu olması son derece önemli ayrıntılardan biridir. Yatağınızın hemen önüne yerleştireceğiniz sehpayı oturma yeri olarak kullanmanızda pratik bir fikir olarak düşünülmektedir.

Vintage yatak odası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir