Alfemo mobilya yemek odası takımları ve fiyatları

Alfemo mobilya yemek odası takımları ve fiyatları mobilyalarımız, günlük yaşamımızın olmazsa olmazlarıdır. Mobilyalar rahat ve kullanışlı olmanın yanında estetik ve şık da olmalıdır. Yatak odası, yemek odası, koltuk takımları ve tamamlayıcı sehpa gibi ürünler aynı zamanda tarz olarak da birbirleri ile uyumlu ve tamamlayıcı olmalıdır.

alfemo mobilya yemek odası takımları ve fiyatları

Alfemo Yemek Odası Takımlarında Yeni Ürünler:

Leylak avangarde, İnci avangarde, Kuğu avangarde, Markiz country ile safir dir. Ayrıca; Rozella, titan, leydi, troya, kristal, palermo, moda, karya, julyet, tanga ile yeni ekona modelleri şıklık ve konforda adeta yarışmaktadır. Birbirlerinden şık yemek odası mobilyaları fiyat olarak da piyasanın çok altında cazip miktarlarla satışa sunulmuş olup, takım ürünler isteğe bağlı olarak parça halinde de yani takımı bozularak da satılabilmektedir.

alfemo mobilya yemek odası takımları

Sık sık uygulanan kampanyalardan yararlanabilir, indirimli ürünlerden satın alabilirsiniz. En son indirimdeki yemek odası takımları ise; çınar, modest, safir, kıvılcım, karaca ve defne modelleridir. Alfemo mobilya üretiminde kaliteden taviz vermeyen, müşteri memnuniyeti odaklı bir firmadır. Diyarbakır- Diclekent’de, Gaziantep- Şahinbey’de fabrika satış mağazalarının da açılıyor olması yeni evlenen eşlere, evlerini yenilemek isteyenlere destek vermek içindir.

alfemo yemek odası takımları

Ayrıca, düğün paketleri de hazırlanarak hiç peşinatsız, kredi kartsız 36 ay vade ile genç çiftlere destek vermektedir. Alfemo mobilya yemek odası takımları ve fiyatları farkı ile sadece mobilyalarındaki kalite ve şıklık değil aynı zamanda alım gücüne verdiği destek ile de örnek bir duruş sergilemektedir.

alfemo mobilya yemek odası modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir