Banyo dolabı seçiminde püf noktaları

Banyo dolabı seçiminde püf noktaları, banyo dolabı almaya karar verdiyseniz öncelikle kullanışlı bir dolap aldığınızdan emin olmanız gerekiyor. Çünkü banyo dolabı, nemli ve sürekli kapalı bir ortamda olacağı için bu ısıyı ve nemi kaldıracak bir dolap tipi seçmek zorundasınız. Banyoda sıklıkla kullandığınız eşyalarınızı, kolaylıkla sergileyeceğiniz bir dolap seçmeniz, sizin yararınıza olacaktır.

banyo dolabı

Öyle ki sadece kapalı dolaplar değil, raflı dolaplar da sizin işinize yarayacaktır. Diş fırçasından tutun da şampuanlara kadar koyacağınız bir dolabınızın olması, ayna kenarının da yükünün azalmasını sağlayacaktır. Hal böyle olunca da bu eşyalar ortalıkta gezmeyecek ve dolabın üzerinde şık bir görüntü oluşturacaktır.

banyo dolabı modelleri

Fayans ile Dolap Uyumu:

Banyonuzun tasarımına, rengine ya da geniş – dar olma durumuna göre dolap seçimleriniz farklılaşabilir. Bu yüzden fayans renkleriniz ile uyumlu olacak bir dolap seçmeniz, hem banyonuzun havasını değiştirecek hem de ortamda uyumu sağlayarak banyonun daha şık görünmesini sağlayacaktır. Dar bir banyoya sahipseniz banyo dolabı seçiminde püf noktalar araştırmasını aklınıza kazımalı ve bu bilgileri iyice okumalısınız. Dar banyoda yapılacak en iyi dolap seçimi, açık renkli dolaplardır.

banyo dolabı fiyatları

Bu yüzden ortama ferahlık kazandırarak banyonun dar ve basıcı havasından kurtulup daha geniş bir hal almasını sağlayacaktır. Böyle olunca da hem fayans rengi hem de dolap renginiz açık renkli olunca hem banyonuz daha şık ve estetik bir görüntü oluşturacak hem de olduğundan daha geniş gözükecektir.

istikbal banyo dolabı fiyatlarıbanyo dolabı tekzen

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir