Bellona mutfak köşe takımları ve fiyatları

Bellona mutfak köşe takımları ve fiyatları, mutfaklar için modern ve ilginç tasarımların yer aldığı mutfak köşe takımları birbirinden güzel renkleri ile dikkatleri çekmektedir. Yeni evlenen veya mutfak da değişiklik yapmak isteyen evli çiftlerin uğrayacağı tek adres olarak bilinmektedir. Modern çizimlerle her yaştan kesimin beğeneceği sizin karakterinizi ortaya çıkartmaktadır. Canlı renklerin hâkim olduğu sandalye ve köşe takımların öncelikle ferforje, mobilya olarak yapıldığı gözlemlenmektedir.

Bellona morino mutfak köşe takımı

Mutfak Köşe Takımı Hakkında Bilinmesi Gerekenler:

Beyazın asil rengi ve çiçeklerle bütünleşen desenlerle son derece kullanışlı olan takımların mutfakta yerini almak için beklemektedir.

mutfak köşe takımları

 

Bellona mutfak köşe takımları ve fiyatları her zevke uygun olarak hazırlandığı gibi sandalye, koltuklarının rahat olduğunu bilinmektedir. Silinebilir leke tutmayan tarzı ile ev hanımlarının yüzünü güldürmektedir. Mobilyanın ayakları metalden yapılmış olup sağlam ve kaliteli olduğunun göstergesidir. Estetik, şık görünümü olan köşe takımları daha fazla tercih edilmektedir.

bellona mutfak köşe takımları fiyatları

Mutfak dekorasyonu konusunda titizlikle davranan bayanların mutfağın daha geniş ve aydınlık görünmesi için beyaz renkler tercih etmektedirler. Mutfak köşe takımı 1.250.00 TL başlayan fiyatlarla size sunulan bir fırsattır. Modeller iddialı olduğu kadar şık ve marka olması müşterileri çekmektedir. Uygun ödeme seçenekleri sayesinde yapılan kampanyalarla satışları yapılmaktadır. Masanın ahşap veya cam olması isteğinizle alakalı olduğu için seçme şansı size aittir. Mutfağınızda farklı sıcak bir ortam oluşturmak istiyorsanız hemen mağazaya gidip ürünü yakından inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir