istikbal yemek odası takımı modelleri ve fiyatları

İstikbal yemek odası takımı modelleri ve fiyatları yılların deneyimli mobilya üreticisi İstikbal Mobilya, her yıl olduğu gibi yeni dönemde de önceki ve yeni tasarımlarıyla tüketicilerle buluşmaya devam ediyor. Mutfak modelleri konusu, üzerinde itinayla durulması gereken bir husustur. Aynı zamanda kişisel zevkler dikkate alındığında muhtelif tasarımlara yer verilmelidir. İstikbal Mobilya’da bu husus dikkate alınarak, farklı modelleri tüketicilerle buluşturmaktadır.

istikbal yemek odası takımı modelleri ve fiyatları

İstikbal Yemek Odası Takımı Modelleri:

istikbal yemek odası takımı modelleri

Romance Yemek Odası Takımı:

istikbal romance yemek odası tarkımı

Dikkat çekici bir dinlendirici renk kombinasyonu ve kaliteli malzemeleriyle öne çıkıyor. Birim kapaklarında derzli klapalar uygulanmış. Yine bu birim veya ünitelerin üst tarafında figürlerle görsel zenginlik katılmış. Ayrıca yüksek ayarlı olup temizlenmesi açısından avantajlıdır. Kapalı masa iken 6 kişi, açık masada ise 8 kişi kapasitelidir. E1 standartlarında olup anti kanserojen yapıdadır. Perla Yemek Odası Takımı: Beyaz rengiyle dikkat çekiyor. Yükseltilmiş lükens ayaklar ile şık bir görünüş sağlanmış. Vitrin ve gümüşlük de oldukça güzel bir dekor sergiliyor. Diva Yemek Odası Takımı: Beyaz şıklığıyla yemek odanıza ayrı bir zarafet katacaktır. Büfe açık kapaklarında ise cam kullanılmış.

Lavinia Yemek Odası Takımı:

istikbal lavinia yemek odası takımı

 

Klasik stilden hoşlananlar için ideal bir seçenektir. Altı sandalyesi mevcuttur. Bunlar dışında beğeneceğiniz diğer modeller şunlardır: Sedef, Glory, Miranda, Carla, Otantik, Zenit, Vesta, Aspendos, Eva, Barok, Kayra, Caprice, Wueen, Kristal, Brillance, Tual, Carmen, Safran ve Vera Yemek Odası Takımları. İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları kalitesine göre oldukça uygun seçenekler sunmaktadır.

istikbal yemek odası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir