Stüdyo daire dekorasyonu fikirleri

Stüdyo daire dekorasyonu fikirleri son yıllarda çok yapılmaktadır, yeni nesil yapılan sitelerde ve recidence dairelerde stüdyo tipi evler mutlaka olmaktadır, artık gerek oturmak için gerekse yatırımlık olarak çok rağbet görmektedir.

Stüdyo evler için dekorasyon fikirleri

Stüdyo Daireler Dekorasyon Edilirken Neye Dikkat Edilir?

Bu daireler daha çok tek kişinin yaşayabileceği ya da iki kişinin tercih edebileceği evlerdir, en çokta bekâr ve çalışan kesim bu evleri tercih eder. Buna mukabil bu evleri dekorasyon ederken bunu göz önünde bulundurmak gerekir. Her şeyin pratik olması evin içinde kolay ulaşılabilir olması ve bu küçük dairelerin alanlarını en etkin şekilde değerlendirerek dekore edilmesi gerekmektedir, aksi takdirde içinde oturan kişiyi tatmin etmez.

Stüdyo dairelerde ferahlık sağlamak

Seçilen renkler iç açıcı olmalı koyu renkler tercih edilmemelidir, evi ferah göstermelidir. Geniş bir stüdyo daire ise büyük bir TV olabilir ya da kitap okuma bölümü yapılabilir, yemek masası da büyüklüğüne göre seçilir, evin içinde aynalara yer verilere evin büyük görünmesi sağlanabilir, bazı mobilyaların birkaç işlevi birlikte yerine getirmesi önem taşır bu şekilde yerden tasarruf yapılmış olur. Yemek masası ve yatak açılır kapanır şekilde alınabilir.

Stüdyo dairelere

Duvarlara büyük tablolar koymakta pek doğru olmaz onun yerine küçük biblolar yerleştirmek daha modern ve aydınlık bir görüntü sağlamaktadır. Bu evler küçük olduğu için mutfak kokularının yayılmaması için aspiratör kesinlikle olmalıdır. Bu evler eğer güzel dekore edilirse şirin bir ortam sağlanır.

stüdyo daire dekorasyonu fikirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir