Banyo lavabosu önerileri

Banyo lavabosu önerileri, banyoda lavabo seçiminizi çok iyi yaparsanız banyonuzun bütünlüğünü koruyarak iyi bir ambians oluşturabilirsiniz. Bu yüzden modern seçimler yaparak banyonuzu zengin gösterebilir ve bu sayede de daha keyifli şekilde banyonuzu kullanmaya başlayabilirsiniz. Banyo lavabosunda seçiminizi eski tip gömmeli lavabolar yerine sabitlenmiş harici lavabolar kullanmanız yararınıza olacaktır. Buradaki tasarım, tamamen zevklerinize kalmış ve ister eski tip lavaboları tercih edin, isterseniz de modern lavaboları tercih ederek banyonuzun görüntüsünü tamamlayın.

Dekoratif banyo lavabosu

Banyo Lavabosunda Nostalji:

Lavabo seçiminizde hem eskiyi yâd etmek hem de 150 – 200 sene kadar öncesine giderek altın kaplama lavaboları kullanmak, banyonuzu daha güzel bir görüntüye kavuşturacaktır. Bu yüzden harici lavabo seçiminizi altın rengi tonlarında yaparsanız banyonuz, daha zengin görünecektir.

banyo lavaboları

Canlı Renkler, Banyoya Can Verir:

Banyonuzda yer yer kullanacağınız canlı renkler, banyonuza ekstra bir hava katacaktır. Çünkü genel olarak beyaz renkli tasarım banyolar olduğu için mor renkli bir lavabo, banyonuzu eşsiz bir tasarıma kavuşturacaktır. Hal böyle olunca da hem fayans seçimini hem de lavabonuzu canlı renklerden seçerseniz adeta dünyanın en şık banyosunu oluşturmuş olacaksınız.

Bu sayede de hayallerinizdeki banyonun aslında bir banyo lavabosu ile de mümkün olduğunu açıkça görebilirsiniz. Banyo lavabosu önerileri dikkate alarak bu verdiğimiz bilgiler dâhilinde seçimlerinizi yapın. Asla unutmamanız gereken husus ise banyonun geniş olması durumunda koyu renkler, dar olması durumunda ise açık renkler ağırlıkta olmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir