Mutfak modelleri

Mutfak modelleri hayatın vazgeçilmezi yiyeceklerin hazırlandığı bölge olan özelliklede bayanların ev içerisin de en çok vakit geçirdiği alanlardan biridir. Doğal olarak mutfağın şekli, kullanım alanı, pratikliği ve dekorasyonu da bir o kadar önemli. Öncelikle nasıl bir mutfak istediğinize karar vermelisiniz.

Mutfak modelleri

Mutfak Modellerinde Renk Tercihi:

Eğer doğal bir görünüm elde etmek istiyorsanız ahşap renkleri ve aksesuarları bu konuda size yardımcı olacaktır. Açık kahve tonları ve krem perdeler ve masa sandalye takımı ile bu görüntüyü tamamlatabilirsiniz. Özgürlüğünüze düşkünseniz ve içinizdeki ruhu dışa yansıtmak istiyor iseniz deniz temaları tam size göre. Perdelerinizde deniz logoları kullanabilirsiniz.

Mutfak modelleri 2015

Doğal olarak kullanacağınız renkler açık mavi ve mavi tonları olmalıdır. Eğer geniş bir mutfağınız var ise ya da uygun bir yeriniz akvaryum ile deniz temanızı daha da güçlü kılabilirsiniz. Küçük bir fanus bile olsa yine de fark yaratacaktır. Ama dikkat çekici bir mutfak istiyorsanız parlak renkler sizin için uygun.

2015 bordo mutfak dolabı modelleri

Özellikle de kırmızı vazgeçilmezdir bu konuda. Kırmızı mutfak modelleri dolapları, bir kaç aynı ton kırmızı da vazo ve gümüş renkli aksesuarlarla dilediğiniz mutfağa ulaşabilirsiniz. Biraz daha havalı bir görüntü içinse altın sarısı ve şamdanlar size eşlik edecektir. Masa ve sandalyelerde ise daha keskin kesim modeller sizi eşlik edecektir. Siyah rengi de oldukça mutfakta şık duracak bir renktir. Kendinden desenli mutfak tezgâhları da mutfağınız da hareketli ve modern bir görünüm yakalamanıza yardımcı olacaktır.

Mutfak Dekorasyonunda 2015 Fikirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir